Nieuws


Dames pakken 1e driepunter!
Lunteren, spelende in de vijfde klasse, kreeg zaterdag Oranje Wit op bezoek. Oranje Wit won onlangs nog verrassend van Blauw Geel'55 VR2 met 1-0, maar woensdag ging het fors onderuit. Op de Eikelhof wist Bennekom te winnen van Oranje Wit met 11-0. Op de Wormshoef wil men eens drie punten pakken, dus winst is geboden. "Woensdag moest Oranje Wit spelen in en tegen Bennekom, dus we hebben wel even gekeken hoe wij moesten spelen tegen Oranje Wit. Duidelijk werd voor ons dat Oranje Wit snelheid heeft. Wij hebben dat niet dus zaak om daar goed op in te spelen. Wij hebben er gelukkig niet te gemakkelijk over gedacht en gingen goed de wedstrijd in. Normaal spelen we verdedigend, maar vandaag hebben wij aanvallend gespeeld. Wij speelde 3-4-3. Wij wisten dat zij met 3 spitsen zouden spelen, dus wij hebben risico genomen en het achterin 1 op 1 gezet. Wij hadden er vertrouwen in. We konden kiezen of punten pakken of op save spelen, wij kozen voor de punten. Hun keeper vond ik niet super goed, maar hun laatste vrouw is wel goed. Wij moesten er voor zorgen dat wij ruimte zouden krijgen. Ook moesten wij hun snelheid met name voorin opvangen. Met goed voetbal hebben wij 3 punten gehaald. Jacqueline maakte zowel de 1-0 als de 2-0. De eerste kwam uit een vrije trap en de 2-0 uit een penalty. Wij kunnen trots op ons zelf en dat zijn wij dan ook. Oranje Wit is een zwakke ploeg met 2 goede speelsters. Heerlijk de eerste 3 echte punten zijn binnen! Volgende week Ede-Victoria, altijd lastig tegen hen te spelen. Je weet niet wat je van hen kan verwachten. Zij draaien bovenin het midden mee. Het zal lastig worden", vertelt een erg enthousiaste Rachel Suitela van Lunteren VR1.
<< Terug