Nieuws


Selectie krijgt vorm!
De technische commissie is de laatste maanden druk in de weer om de A-selectie voor komend seizoen vorm te geven. Het is gebleken dat het gevoel erg goed zit binnen de groep. Vrijwel alle spelers hebben toegezegd om ook komend seizoen het geel-zwart van Lunteren te zullen dragen. Daarnaast komen Isha Hughan en Thomas Stroomberg over vanuit de JO19. Eerder werd al bekend dat ‘Rickygoal’ Degenaar de gelederen komt versterken.
 
Dat maakt de volgende tussenstand:
 
• Brian Bakkenes
• Evert Bouw
• Freek van Wijk
• Jeffrey Pater
• Jordi Duits
• Kevin Hazeleger
• Max Degenaar
• Mees Stöfsel
• Mike Vonk
• Remco Heebink
• Rick Degenaar
• Robert van den Broek
• Thom Rijnders
• Thomas Stroomberg
• Tom Cozijnsen
• Wilco Koudijs
 
Ook de staf is nagenoeg rond. Zoals bekend gaat Michael Nap de plek van Maarten Boekenoogen overnemen. Johan van Roekel zal helaas niet langer als ass.scheidsrechter fungeren. Zijn plek is nog vacant.
 
Staf/begeleiding:
 
• Dennis van den Berg (hoofdtrainer)
• Michael Nap (ass.trainer)
• Matthijs Jacobsen (keeperstrainer)
• Arie Rensen (verzorger/hersteltrainer)
• Johan Jansen (teammanager)
• Jaap Vaarkamp (materiaalverzorger)
• Vacant (ass.scheidsrechter)
 
<< Terug