Cookie beleid vv Lunteren

De website van vv Lunteren is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Trainingen

Wij verzoeken een ieder om de aangegeven trainingstijden, trainingsvelden en kleedkamers aan te houden en te respecteren.
 
Aan het einde van alle trainingen dienen alle doelen op de daarvoor aangewezen plekken te worden neergezet, zodat overdag de velden kunnen worden onderhouden.

Zorg er voor dat je tijdig aanwezig bent en na afloop de kleedkamer netjes achter laat!

plattegrond_VVL.jpg

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lunteren JO11-1 18.30 - 19.30 Robbert van Ravenhorst, Remco Heebink
  • E
  • 5
  • E1
Lunteren JO11-2 18.30 - 19.30 Thijs van Veldhuisen, Thijmen Wolff
  • E
  • 9
  • E2
Lunteren JO13-1 18.30 - 19.45 Isha Hughan, Jasper van den Berg
  • C
  • 4
  • C1
Lunteren JO15-1 18.30 - 19.45 Steijn Kuppens, Pepijn Meurs
  • C
  • 3
  • C2
Lunteren JO17-1 18.30 - 19.45
  • B
  • 2
  • B1+2
Lunteren 1 20.00 - 21.30 Martin Speelziek, Dick Hoefakker, Rens van Harskamp
  • C
  • 10
  • -
Lunteren 2 20.00 - 21.30
  • C
  • 9
  • -
Lunteren JO19-1 20.00 - 21.30 John van Dreven
  • B
  • 1
  • B3+4

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lunteren Bambino's 18.00 - 19.00 Dick Heebink, Aline Heebink
  • E
  • 6
  • E1
Lunteren JO8-1 18.00 - 19.00 Bert Druijff, Erik van Lagen
  • E
  • 9
  • E4
Lunteren JO8-2 18.00 - 19.00 Jan de Koning, Kil de Koning
  • E
  • 9
  • E3
Lunteren JO8-3 18.00 - 19.00
  • E
  • 9
  • E2
Lunteren JO9-1 18.00 - 19.00 Jeroen Cruiming
  • C
  • 9
  • C1
Lunteren JO9-2 18.00 - 19.00 Henri van de Beek
  • C
  • 9
  • C2
Lunteren JO9-3 18.00 - 19.00 Hans Maasse, Martijn Buitenhuis
  • C
  • 9
  • C3
Lunteren JO9-4 18.00 - 19.00 Christiaan van Engelenburg
  • C
  • 9
  • C4
Lunteren JO10-2 18.00 - 19.00 Tim van de Haar, Yaron Neutel
  • B
  • 10
  • B2
Lunteren JO10-3 18.00 - 19.00 Jaco van Duijn, Nils Teunissen
  • B
  • 10
  • B3
Lunteren JO10-4 18.00 - 19.00
  • B
  • 10
  • B4
Lunteren JO11-3 18.00 - 19.00 Bert Zeggelaar
  • B
  • 10
  • B1
Lunteren JO13-2 19.00 - 20.00 Thijs van Leeuwen, Emiel Vastenhouw
  • B
  • 3
  • B1+2
Lunteren JO13-3 19.00 - 20.00 Dirk van Ede, Erik Kooloos
  • B
  • 4
  • B3+4
Lunteren JO13-4 19.00 - 20.00 Jan van den Hardenberg
  • E
  • 9
  • E3+4
Lunteren JO14-1 19.00 - 20.00 Joep Geurink, Gerbert Bouwheer
  • C
  • 2
  • C1+2
Lunteren JO15-2 19.00 - 20.00 Timon Schuurman, Mark Flier
  • B
  • 1
  • B3+4
Lunteren MO15-1 19.00 - 20.00 Bert Mulder, Richard Cruiming
  • A
  • 5
  • A1+2
Lunteren MO17-1 19.00 - 20.00 Wendy Druijff, Maaike Kroesbergen
  • E
  • 6
  • E1+2
Lunteren 3 20.00 - 21.30
  • C
  • 9
  • -
Lunteren 5 20.00 - 21.30
  • C
  • 9
  • -
Lunteren 7 20.00 - 21.30
  • C
  • 9
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lunteren JO10-1 18.00 - 19.00 Lars Teunissen, Gerco Blotenburg
  • E
  • 10
  • E3
Lunteren JO11-1 18.30 - 19.30 Robbert van Ravenhorst, Remco Heebink
  • E
  • 5
  • E1
Lunteren JO11-2 18.30 - 19.30 Jurgen van de Berg, Thijs van Veldhuisen, Thijmen Wolff
  • E
  • 9
  • E2
Lunteren JO13-1 18.30 - 19.45 Isha Hughan, Jasper van den Berg
  • B
  • 4
  • B1+2
Lunteren JO15-1 18.30 - 19.45 Steijn Kuppens, Pepijn Meurs
  • B
  • 3
  • B3+4
Lunteren JO17-1 18.30 - 19.45
  • C
  • 2
  • C1+2
Lunteren JO19-1 18.30 - 19.45 John van Dreven
  • C
  • 1
  • C3+4
Lunteren 1 20.00 - 21.30 Martin Speelziek, Dick Hoefakker, Rens van Harskamp
  • C
  • 10
  • -
Lunteren 2 20.00 - 21.30
  • C
  • 9
  • -
Lunteren VR1 20.00 - 21.30 Gert van Nieuwamerongen, Kees Boers
  • B
  • 6
  • B3+4

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lunteren Bambino's 9.00 - 10.00 Dick Heebink, Aline Heebink
  • E
  • 6
  • E1+2

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lunteren JO8-1 18.00 - 19.00 Bert Druijff, Erik van Lagen
  • E
  • 9
  • E4
Lunteren JO8-2 18.00 - 19.00 Jan de Koning, Kil de Koning
  • E
  • 9
  • E3
Lunteren JO8-3 18.00 - 19.00
  • E
  • 9
  • E2
Lunteren JO9-2 18.00 - 19.00 Henri van de Beek
  • B
  • 9
  • B2
Lunteren JO9-3 18.00 - 19.00 Hans Maasse, Martijn Buitenhuis
  • B
  • 9
  • B3
Lunteren JO9-4 18.00 - 19.00 Christiaan van Engelenburg
  • B
  • 9
  • B4
Lunteren JO10-1 18.00 - 19.00 Lars Teunissen, Gerco Blotenburg
  • C
  • 10
  • C1
Lunteren JO10-2 18.00 - 19.00 Tim van de Haar, Yaron Neutel
  • C
  • 10
  • C2
Lunteren JO10-3 18.00 - 19.00 Jaco van Duijn, Nils Teunissen
  • C
  • 10
  • C3
Lunteren JO10-4 18.00 - 19.00
  • C
  • 10
  • C4
Lunteren JO11-3 18.00 - 19.00 Bert Zeggelaar
  • E
  • 10
  • E1
Lunteren JO9-1 18.30 - 19.30 Jerry Laisina
  • B
  • 9
  • B1
Lunteren JO13-2 19.00 - 20.00 Thijs van Leeuwen, Emiel Vastenhouw
  • C
  • 3
  • C1+2
Lunteren JO13-3 19.00 - 20.00 Dirk van Ede, Erik Kooloos
  • C
  • 4
  • C3+4
Lunteren JO13-4 19.00 - 20.00 Jan van den Hardenberg
  • E
  • 9
  • E3+4
Lunteren JO14-1 19.00 - 20.00 Joep Geurink, Gerbert Bouwheer
  • B
  • 2
  • B1+2
Lunteren JO15-2 19.00 - 20.00 Timon Schuurman, Mark Flier
  • B
  • 1
  • B3+4
Lunteren MO15-1 19.00 - 20.00 Bert Mulder, Richard Cruiming
  • A
  • 5
  • A1+2
Lunteren MO17-1 19.00 - 20.00 Wendy Druijff, Maaike Kroesbergen
  • E
  • 6
  • E1+2
Lunteren 5 20.00 - 21.30
  • E
  • 9
  • -
Lunteren 6 20.00 - 21.30
  • C
  • 9
  • C3+4
Lunteren 7 20.00 - 21.30
  • E
  • 9
  • -
Lunteren VR1 20.00 - 21.30 Gert van Nieuwamerongen, Kees Boers
  • C
  • 10
  • C1+2
Lunteren VR30+1 20.00 - 21.30
  • C
  • 9
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!