Nieuws


Altijd al willen trainen als FC Utrecht-speler?
Heb jij de leeftijd van 7 t/m 13 jaar en wil jij deze zomer ervaren hoe het is om te trainen als een speler van de FC Utrecht Academie? Dat kan! Tijdens de FC Utrecht Experience Voetbalkampen en Clinics ga je veel plezier beleven en trainen op de FC Utrecht speelwijze: dynamisch, passie en strijd, volhardend, naar voren gericht en resultaatgericht. Onder leiding van FC Utrecht-jeugdtrainers word je daarnaast gemotiveerd om te werken aan techniek, inzicht, motoriek, specifieke kwaliteiten, mentaliteit en teamspel.
 
Wil jij hier ook bij zijn? Zie hieronder de activiteiten die gepland staan deze zomer:
 
FC Utrecht Voetbalkampen
     - 13 en 14 aug: FC Utrecht Voetbalkamp in Bussum
     - 24 en 25 aug: FC Utrecht Voetbalkamp in Soest
     - 24 en 25 aug: FC Utrecht Voetbalkamp in Utrecht (Elinkwijk)
     - 27 en 28 aug: FC Utrecht Voetbalkamp in Nieuwegein
 
FC Utrecht (Keepers)clinics
     - 9 aug: FC Utrecht Experience Clinic in Utrecht (Rivierwijkers)
     - 16 aug: FC Utrecht Experience Clinic in Utrecht (VSC)
     - 23 aug: FC Utrecht Experience Clinic in Utrecht (VSC)
     - 30 aug: FC Utrecht Experience Keepersclinic in Utrecht (VSC)
 
Er zijn nog plekken beschikbaar, maar vol = vol!
<< Terug