Nieuws


Fijne feestdagen (en nieuwjaarsreceptie)
Het bestuur wenst alle leden, vrijwilligers en sponsoren van Voetbalvereniging Lunteren hele fijne feestdagen en een goed en sportief 2023!
 
Hierbij wil het bestuur ook alle vrijwilligers hartelijk bedanken voor hun inzet in het afgelopen jaar. Met zijn allen hebben we weer veel mooie dingen neergezet en door jullie goede werk hebben alle leden kunnen genieten van het samen voetballen en het verenigingsleven. Wij hopen dat iedereen zich ook volgend jaar weer met veel plezier en passie inzet voor de vereniging! 
 
Nieuwjaarsreceptie
Op zaterdag 7 januari 2023 vanaf 16.00 uur vindt de nieuwjaarsreceptie plaats in onze kantine. Alle leden zijn van harte welkom om samen te proosten op het nieuwe jaar. Wij hopen op veel sportief succes en gezelligheid in 2023! 
 
Het bestuur
<< Terug