Nieuws


Jerry Laisina trainer VV Lunteren JO16-1
Met ingang van seizoen 2020-2021 is Jerry Laisina de nieuwe trainer van VV Lunteren JO16-1.
 
Jerry is 63 jaar en woonachtig in Barneveld. De Technisch Jeugdcommissie is blij dat een ervaren trainer de jeugdafdeling komt versterken. Jerry heeft veel ervaring als trainer, hij heeft onder andere bij SDV Barneveld en NSC Nijkerk getraind. Daarnaast is hij 5 seizoenen werkzaam geweest bij de KNVB Nike Clinics en maakte hij deel uit van Scouting KNVB Jeugdplan Nederland. Jerry is in het bezit van trainersdiploma's JVT, UEFA C en UEFA B. Als voetballer is Jerry actief geweest bij onder andere TSV Theole en FC Teman (hoofdklasse zaalvoetbal).
 
Onze huidige JO16-1 trainer Mark Heimgartner zal met ingang van seizoen 2020-2021, naast VV Lunteren 2, ook VV Lunteren JO13-1 onder zijn hoede nemen. De Technisch Jeugdcommissie is blij dat Mark betrokken blijft bij de jeugdafdeling.
 
Wij willen Jerry van harte welkom heten bij VV Lunteren en wensen Jerry en Mark veel plezier en succes!
 
 
Jeugdcommissie VV Lunteren
 
 
<< Terug