Nieuws


Jeugdkeeperstrainingen gaan beginnen!
De vakantie is weer voorbij en de eerste trainingen zijn gestart, dus is het ook weer tijd om de jeugdkeeperstrainingen op te starten.
 
Op woensdag 9 september is er de gelegenheid om de jeugdkeeperstrainers Marcel Duits, Henk van Geerenstein en Janco Heimgartner te ontmoeten, nader kennis met elkaar te maken en vragen te stellen. Ze zijn aanwezig vanaf 18.30 uur tot 20.00 uur.
 
De eerste jeugdkeeperstrainingen starten op woensdag 23 september. De jeugdkeepers zullen voorlopig worden ingedeeld in 2 groepen. De O8 tot en met O11 trainen tussen 18.30-19.30 uur en de O13 tot en met O19 trainen tussen 19.30-20.30 uur. 
 
Alle jeugdkeepers zijn van harte uitgenodigd. We hopen dat jullie er ook weer zin in hebben!
 
 
Jeugdcommissie VV Lunteren
<< Terug