Nieuws


Jigler Jeugdzaalvoetbaltoernooi 2022
Vanwege de groei van onze Jeugdafdeling was het jaarlijks terugkerende jeugdzaalvoetbaltoernooi, voor de gehele Jeugdafdeling van VV Lunteren, dit jaar verdeeld over 2 dagen.
 
Ook dit jaar werd het toernooi weer gespeeld in sporthal Ut Sporthuus. Op woensdag 28 december was het vanaf 16.00 uur de beurt aan de bovenbouw en samengestelde teams van Trainers en Leiders. Deze dag werd om 22.00 uur gezamenlijk afgesloten in de kantine met onze beroemde Piekenavond.
 
Op vrijdag 30 december ging het toernooi om 8.30 uur verder met teams van de Bambinos en de O8. Vervolgens kwamen de O9, 010, 011 en O13 in actie.
 
Als verassing werd de pauze gevuld met een clinic van Rowdy Heinen (voormalig Nederlands Kampioen Freestyle Voetbal). Na de wedstrijden waren er prijsuitreikingen en werden de deelnemers getrakteerd op patat en drinken in onze kantine.
 
De Jeugdcommissie wil de Toernooicommissie en alle vrijwilligers bedanken voor hun medewerking en inzet waardoor deze dagen mogelijk zijn gemaakt. 
<< Terug