Nieuws


Jubileumactie VV Lunteren
Dit jaar gaat VV Lunteren haar 90-jarig jubileum vieren. Vanwege dit jubileum hebben wij een ludieke jubileumactie bedacht.
 
Hoe leuk is het om je naam of bedrijfsnaam te zien op een tribunestoel bij VV Lunteren? Misschien wel de naam van een dierbare zoals je kind(eren), partner, vader, moeder of kleinkind(eren). Je bedrijf onder de aandacht brengen door middel van het logo op een rij tribunestoelen.
 
Dit kan vanaf nu want VV Lunteren komt in dit jubileumjaar met een upgrading van de tribune. Sponsor je een tribunestoel voor 50,- per stoel, dan komt je naam of logo in een doorzichtige houder op de tribunestoel voor 3 seizoenen. Zo zorgen we er samen voor dat VV Lunteren er de aankomende jaren goed bij zit!
 
Iedereen die VV Lunteren een warm hart toedraagt kan meedoen. Via onze actielink kan je makkelijk en eenvoudig je tribunestoel(len) sponsoren. Kijk voor meer informatie bij de veeltestelde vragen op de actiepagina of neem contact op met Gerhard Blotenburg.
 
Ken je iemand anders die kan helpen? Stuur de jubileum actie gerust door!
 
 
<< Terug