Nieuws


Lunteren 2 in het nieuw dankzij Morren Rietdekkers
Nadat het vlaggenschip van de vereniging door onze nieuwe hoofdsponsoren volledig in het nieuw is gestoken, is ook ons 2e selectie elftal volledig in het nieuw gestoken dit seizoen! Dankzij Morren Rietdekkers met een groot Lunteren hart, kunnen zij de komende 3 jaar weer schitteren op de velden met een volledig nieuw wedstrijdtenue. Wij zijn als vereniging blij en trots dat onze sponsoren zo betrokken zijn bij onze vereniging en hopen dit de komende jaren uiteraard voort te zetten. Edwin Morren is zelf en met zijn bedrijf altijd betrokken geweest bij de vereniging en mooi dat we hier op deze manier een prachtige invulling er aan hebben kunnen geven voor de komende jaren.
 
Namens de vereniging en uiteraard ons 2e elftal, hartelijk dank!
<< Terug