Nieuws


Lunteren en Valleivogels houden elkaar in evenwicht
LUNTEREN: De derby tussen Lunteren en De Valleivogels eindigde in 2-2. Daar kon de thuisploeg beter mee leven dan de Scherpenzelers. (door Wim van Kessel)
 
,Er had zeker meer ingezeten'', beaamde Robert van den Broek na afloop. ,,Vooral de eerste helft misten wij een paar mooie kansen. En de twee doelpunten van Lunteren waren cadeautjes.''
 
De Valleivogels verdediger was zelf 'schuldig' aan de 1-0. ,,Ik werd gecoacht dat ik tijd genoeg had. Ik schampte echter de bal met mijn hoofd, in plaats van goed terug te kopen.'' Thom Rijnders was attent en liet zich dit buitenkansje niet ontnemen.
 
Dat was na twintig minuten. Daarvoor hadden de bezoekers al het betere voetbal laten zien. Via Jos van Leeuwen was er de eerste kans geweest. Aan de andere kant had doelman Sven Hardeman zich bijna verkeken op een vrije trap van Georgy Theuns.
 
Lees verder op EdeStad
<< Terug