Nieuws


Lunteren gaat door met Dennis van den Berg
Op de nieuwjaarsreceptie van voetbalvereniging Lunteren werd zaterdag bekend dat Dennis van den Berg nog een jaar langer blijft als hoofdtrainer. Voor de 42-jarige inwoner van Lunteren wordt het zijn tweede jaar op sportpark De Wormshoef.
 
Wim van Kessel (BDU)
 
,,Toen wij voor het eerst bij elkaar kwamen, was het al snel duidelijk dat beide partijen graag verder wilden'', reageert Dennis van den Berg. ,,De meeste tijd ging nog zitten in het feit dat ik nog nauwer bij de jeugd wordt betrokken. Ik ga als technisch jeugd coördinator de jeugdtrainers ondersteuning geven en hen meer houvast geven. Doel is uiteindelijk het niveau van de jeugd op een hogere level te krijgen.''
 
,,Dat wij met Dennis doorgaan is niet meer dan logisch'', concludeert voorzitter Gerrit de Vrij. ,,De prestaties van het eerste elftal zijn boven verwachting. Daar kijken wij niet alleen naar. De samenwerking met de leiding van het tweede team Koos Thiele, Gert Fluit en Cees Wesseling loopt uitstekend. Daarnaast zorgt Dennis als echte clubman voor de connectie met de jeugd. Er is nu al een goede doorstroming vanuit de jeugd. Al met al zijn wij zeer tevreden zoals alles loopt.''
 
BLIND ,,Als er voor het seizoen gezegd zou zijn dat Lunteren bij de winterstop 21 punten uit 12 wedstrijden zou hebben, had ik blind getekend'', gaat Van den Berg verder. ,,Onze kracht is dat wij de mouwen opstropen en voor elkaar knokken. De wedstrijdinstelling is hartstikke goed. Alleen de eerste wedstrijd bij Lelystad was ondermaats. Buiten Woudenberg, dat duidelijk een maatje te groot was, hoefden wij voor niemand onder te doen.''
 
,,Onze doelstelling blijft weg te blijven uit de onderste regionen'', stelt de trainer. ,,Wij staan dan wel gedeeld tweede, maar de verschillen zijn traditioneel heel klein in deze klasse. Twee keer verliezen, en de wereld ziet er weer anders uit. Aan de andere kant: wij staan nu wel eerste in de tweede periode. Zouden wij thuis winnen tegen Blauw Geel, waar wij de laatste jaren het heel moeilijk tegen hadden, dan kom je wel dichter bij een prijsje. Als die kans er is, zullen we het niet nalaten deze te pakken.''
 
GEZICHT Opvallend is dat het voormalige vreemdelingenlegioen een steeds meer Lunters gezicht krijgt. ,,Er staan er nu vijf tot zes Lunteranen in de basis. Het streven is dat met minimaal een speler te verhogen, waarbij wij natuurlijk de kwaliteit niet uit het oog verliezen. Er komen goede lichtingen aan. Remco Heebink uit Onder 19 en Levi van Essen uit het tweede zijn al vast doorgeschoven naar de eerste selectie. Die hebben al de nodige speelminuten gemaakt. Zij zijn de vervangers van Davy Pol (gestopt vanwege blessure) en Ivar Boekholt, die verhuisd is naar Groningen. En ook Isha Hughan uit Onder 19 gaat mee trainen. Ook hij heeft zijn debuut gemaakt.''
 
,,De jongens hebben een kleine drie weken verdiende vakantie gehad. Nu pakken wij het weer op. Het is zaak niet te verslappen en de lijn van de eerste helft door te trekken'', besluit Dennis van den Berg.
 
<< Terug