Nieuws


Lunteren houdt ASV Dronten op gelijkspel
LUNTEREN Lunteren wist het nog ongeslagen ASV Dronten op 0-0 te houden. ,,Ik denk gezien de hele wedstrijd een terechte puntendeling'', oordeelde Dennis van den Berg.
 
,,ASV Dronten had 16 punten uit zes ontmoetingen. Maar wel tegen de onderste zes gespeeld'', had de trainer van Lunteren zijn huiswerk gemaakt. ,,Met slechts twee tegendoelpunten, hebben zij het verdedigend goed op orde.''
 
Zelfs moest Van den Berg nog wat schuiven. ,,Hoewel wij een goede en grote selectie hebben, miste ik acht man. Onder meer de geblesseerde Hans van Essen (op archieffoto), de zieke Georgy Theuns en de geschorste Tom Cozijnsen. Die werd heel verdienstelijk vervangen door Remco Heebink, die zijn basisdebuut maakte.''
 
,,In de eerste helft hebben wij er enorm veel energie in gestoken. Er was veel strijd en passie. In de tweede helft konden wij dat niet volhouden. Onze beste kans voor de rust was een situatie waar Rick en Max Degenaar en Thom Rijnders bij betrokken waren. De inzetten werden geblokt. Aan de andere kant redde Nicky Groeneveld fraai bij een omhaal.''
 
,,Ook al door vermoeidheid van onze kant, had ASV Dronten in de tweede helft de overhand. Kort voor het einde kwamen wij goed weg, toen een bal op de lat kwam. Wij hadden wel wat mogelijkheden, maar verder wisten wij niet te komen. Al met al een verdienstelijk en terecht punt'', meende Dennis van den Berg.
 
Zaterdag mogen de Lunteranen opnieuw naar Lelystad. Nu is Unicum de opponent. ,,Een goede ploeg. Maar zij hebben bij Renswoude (2-0 verlies) wel een tikje gehad.''
 
 
<< Terug