Nieuws


Lunteren verlengt met drietal
LUNTEREN Nog voor dat de selectie vertrok naar het trainingskamp in Malaga, wist de technische commissie van Lunteren een drietal spelers vast te leggen voor het komende seizoen. Daaronder aanvoerder en sterkhouder Nicky Groeneveld.
 
Nicky Groeneveld is bijna niet meer weg te denken uit het Lunterse doel. De atletische doelman gaat voor een achtste jaar onder de lat op de Wormshoef.
 
Dave van den Ham kwam als grote onbekende naar Lunteren dit seizoen. Afkomstig uit het derde elftal van Fortissimo, heeft bij zijn draai helemaal gevonden bij Lunteren. Als vleugel verdediger had Van den Ham de laatste wedstrijden voor de winterstop een vaste plaats.
 
Wilco Koudijs keerde afgelopen zomer terug in de A-selectie. Door diverse blessures werd hij genoodzaakt een stapje terug te doen. Inmiddels maakt de middenvelder stappen en ook steeds meer minuten.
 
<< Terug