Nieuws


Sportpark volledig gesloten vanaf heden
In opdracht van de gemeente Ede is het niet meer toegestaan dat er kinderen en/of volwassenen op ons sportpark aanwezig zijn in verband met de Corona uitbraak. Er is inmiddels een bordje “Verboden toegang” geplaatst op het sportpark. Verder gaan alle hekken  op slot. Normaliter is ons sportpark altijd geopend maar vanaf heden kan dat dus tijdelijk niet meer op verzoek van de gemeente vanwege het Corona virus en ter voorkoming van verspreiding. Wij verzoeken iedereen hier aan gehoor te geven en wij hopen net zoals jullie dat dit maar een korte en tijdelijke periode zal betreffen. De gemeente gaat eveneens ook handhaven en eventueel boetes uitdelen. 
 
Hartelijk dank alvast voor iedereens medewerking hier in en wij hopen dat iedereen gezond mag blijven en neem de maatregelen die worden getroffen en aangegeven in acht. 
 
- Het Bestuur
<< Terug